Amatieru Hokeja Asociācija
K-33
Dakteri
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
29.04.2023 st
Marels Būve
Talsu Veterāni
8:2
(1:0 3:0 4:2)
06.05.2023 st
Biolar 55+ (Olaine)
Wolmar 55+ Valmiera
4:3
(1:0 2:0 1:3)
14.05.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ (Olaine)
8:1
(2:0 3:0 3:1)
23.09.2023 st
K-33
Talsu Veterāni
3:6
(2:2 1:1 0:3)
12.10.2023 ct
Dakteri
K-33
4:1
(2:1 0:0 2:0)
29.10.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Biolar 55+ Olaine
0:2
(0:1 0:0 0:1)
29.10.2023 sv
Jevruss 55+
Wolmar 55+ Valmiera
3:3
(1:1 2:1 0:1)
02.11.2023 ct
Dakteri
WOLMAR 50+ Valmiera
4:1
(1:1 1:0 2:0)
09.11.2023 ct
Dakteri
Talsu Veterāni
3:1
(1:0 0:1 2:0)
11.11.2023 st
K-33
WOLMAR 50+ Valmiera
10:0
(1:0 5:0 4:0)
11.11.2023 st
Biolar 55+ Olaine
Olimpas Panevēžys
6:2
(1:0 1:1 4:1)
12.11.2023 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
12:1
(2:1 5:0 5:0)
25.11.2023 st
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:1 1:1 0:0)
26.11.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Jevruss 55+
1:4
(0:1 1:1 0:2)
02.12.2023 st
WOLMAR 50+ Valmiera
Dakteri
5:9
(1:2 1:3 3:4)
07.12.2023 ct
Talsu Veterāni
Dakteri
1:2
(0:1 0:1 1:0)
10.12.2023 sv
Biolar 55+ Olaine
Jevruss 55+
7:2
(2:0 1:1 4:1)
16.12.2023 st
Talsu Veterāni
K-33
3:7
(1:3 0:2 2:2)
17.12.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
3:2
(2:2 0:0 1:0)
07.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Ogres Veterāni Ogre
11:2
(5:0 3:1 3:1)
13.01.2024 st
WOLMAR 50+ Valmiera
K-33
3:4
(1:1 0:1 2:2)
14.01.2024 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Jevruss 55+
5:2
(1:1 1:1 3:0)
15.01.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
4:2
(2:0 1:2 1:0)
20.01.2024 st
Olimpas Panevēžys
Ogres Veterāni Ogre
3:6
(1:3 0:1 2:2)
20.01.2024 st
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
5:0
21.01.2024 sv
Jevruss 55+
Biolar 55+ Olaine
5:1
(1:0 0:0 4:1)
27.01.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Jevruss 55+
2:6
(0:0 1:5 1:1)
28.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
1:3
(1:1 0:2 0:0)
03.02.2024 st
K-33
Dakteri
2:2
(0:1 2:0 0:1)
04.02.2024 sv
Ogres Veterāni Ogre
Olimpas Panevēžys
4:8
(1:2 3:5 0:1)
10.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
3:8
(1:2 1:2 1:4)
11.02.2024 sv
Olimpas Panevēžys
Wolmar 55+ Valmiera
0:3
(0:0 0:0 0:3)
15.02.2024 ct
Dakteri
K-33
0:5
(0:3 0:1 0:1)
17.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
2:7
(1:1 0:3 1:3)
18.02.2024 sv
Jevruss 55+
Olimpas Panevēžys
7:2
(4:0 2:1 1:1)
24.02.2024 st
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ Olaine
1:2
(0:2 1:0 0:0)
25.02.2024 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
9:3
(3:1 5:1 1:1)
17.03.2024 sv
Talsu Veterāni
K-33
2:3
(1:1 0:0 1:2)
25.03.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
8:2
(4:0 2:2 2:0)
08.04.2024 pr
K-33
Talsu Veterāni
15:0
(4:0 7:0 4:0)
14.04.2024 sv
K-33
Dakteri
5:0
(0:0 3:0 2:0)
# 421 09.01.2015 20:00
Treneris:
Pjotrs
Tiesneši:
Bedritis A. Bitens A. Laipa R.
Treneris:
# |
Per. |
La. |
Rez. |
Autors |
1 |
2 |
21:30 |
1 - 0 |
17. Nikolajs Sirotkins (7 O.Hudjakovs, 77 V.Solovjevs) |
2 |
3 |
42:10 |
2 - 0 |
37. Viktors Smirnovs (77 V.Solovjevs, 17 N.Sirotkins) |
3 |
3 |
44:10 |
3 - 0 |
8. Viktors Moiseikovs |
4 |
3 |
51:30 |
3 - 1 |
68. Dmitriy Fedjuk (50 V.Sokol) |
5 |
3 |
59:40 |
4 - 1 |
37. Viktors Smirnovs (17 N.Sirotkins) |
BTC-Jevruss (Rīga )
La.
Min.
Apraksts
|
Sparta (Minsk )
La.
Min.
Apraksts
|
7. O. Hudjakovs
|
2
|
07:00
|
Blokešana
|
|
|
Pavisam par periodu № 1: 2 Min. |
Pavisam par periodu № 1: 0 Min. |
3. V. Valantis
|
2
|
21:47
|
Rupjība
|
8. V. Moiseikovs
|
2
|
20:34
|
Turešana ar nūju
|
|
4. K. Karnauhov
|
2
|
20:00
|
Nepareizs uzbrukums
|
|
Pavisam par periodu № 2: 4 Min. |
Pavisam par periodu № 2: 2 Min. |
3. V. Valantis
|
2
|
49:59
|
Blokešana
|
|
88. A. Arhovanok
|
2
|
56:41
|
Klupinašana
|
|
Pavisam par periodu № 3: 2 Min. |
Pavisam par periodu № 3: 2 Min. |
Kopa par spēli: 8 Min. |
Kopa par spēli: 4 Min. |
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
1. Igors, Gavrilovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
62. Aleksandrs, Larionovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
10. Alekseis, Zaharovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
33. Dmitrijs , Pavlovs
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
63. Edmunds, Valantis
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
17. Nikolajs, Sirotkins
|
0 |
1 |
4 |
5 |
0 |
|
2. Romans, Boļšakovs
|
0 |
3 |
0 |
3 |
0 |
|
4. Sanijs, Kutovojs
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
37. Viktors, Smirnovs
|
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
5. Vladislavs, Karpačevs
|
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
21. Agris, Platacis
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
7. Olegs, Hudjakovs
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
86. Vadims, Šipicins
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
77. Vadims, Solovjevs
|
0 |
0 |
3 |
3 |
0 |
|
8. Viktors, Moiseikovs
|
0 |
2 |
1 |
3 |
0 |
|
3. Vitauts, Valantis
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
30. Rolands, Burnickis
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
23. Aleksandr, Jarmolik
|
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
77. Boris, Demidčik
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
68. Dmitriy, Fedjuk
|
0 |
5 |
6 |
11 |
0 |
|
71. Igor, Gostjuhin
|
0 |
4 |
4 |
8 |
0 |
|
5. Igor, Presnakov
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
4. Kirill, Karnauhov
|
0 |
9 |
7 |
16 |
0 |
|
44. Mihail, Moiseev
|
0 |
1 |
2 |
3 |
0 |
|
8. Pavel, Tereško
|
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
21. Vladimir, Romanovič
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
50. Vladimir, Sokol
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
88. Aleksandr, Arhovanok
|
0 |
1 |
4 |
5 |
0 |
|
96. Aleksandr, Lagunovich
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
20. Pavel, Kurajševič
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Bombardieri
Snaiperi
Asistenti
Sods
Vārtsargi
|