Amatieru Hokeja Asociācija
K-33
Dakteri
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
04.04.2023 ot
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ (Olaine)
2:8
(1:2 0:4 1:2)
06.04.2023 ct
Dakteri
K-33
2:2
(0:2 2:0 0:0)
10.04.2023 pr
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:0 0:1 1:1)
15.04.2023 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
5:2
(2:0 2:1 1:1)
22.04.2023 st
Talsu Veterāni
Valmiera
3:1
(1:0 1:1 1:0)
29.04.2023 st
Marels Būve
Talsu Veterāni
8:2
(1:0 3:0 4:2)
06.05.2023 st
Biolar 55+ (Olaine)
Wolmar 55+ Valmiera
4:3
(1:0 2:0 1:3)
14.05.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ (Olaine)
8:1
(2:0 3:0 3:1)
23.09.2023 st
K-33
Talsu Veterāni
3:6
(2:2 1:1 0:3)
12.10.2023 ct
Dakteri
K-33
4:1
(2:1 0:0 2:0)
29.10.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Biolar 55+ Olaine
0:2
(0:1 0:0 0:1)
29.10.2023 sv
Jevruss 55+
Wolmar 55+ Valmiera
3:3
(1:1 2:1 0:1)
02.11.2023 ct
Dakteri
WOLMAR 50+ Valmiera
4:1
(1:1 1:0 2:0)
09.11.2023 ct
Dakteri
Talsu Veterāni
3:1
(1:0 0:1 2:0)
11.11.2023 st
K-33
WOLMAR 50+ Valmiera
10:0
(1:0 5:0 4:0)
11.11.2023 st
Biolar 55+ Olaine
Olimpas Panevēžys
6:2
(1:0 1:1 4:1)
12.11.2023 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
12:1
(2:1 5:0 5:0)
25.11.2023 st
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:1 1:1 0:0)
26.11.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Jevruss 55+
1:4
(0:1 1:1 0:2)
02.12.2023 st
WOLMAR 50+ Valmiera
Dakteri
5:9
(1:2 1:3 3:4)
07.12.2023 ct
Talsu Veterāni
Dakteri
1:2
(0:1 0:1 1:0)
10.12.2023 sv
Biolar 55+ Olaine
Jevruss 55+
7:2
(2:0 1:1 4:1)
16.12.2023 st
Talsu Veterāni
K-33
3:7
(1:3 0:2 2:2)
17.12.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
3:2
(2:2 0:0 1:0)
07.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Ogres Veterāni Ogre
11:2
(5:0 3:1 3:1)
13.01.2024 st
WOLMAR 50+ Valmiera
K-33
3:4
(1:1 0:1 2:2)
14.01.2024 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Jevruss 55+
5:2
(1:1 1:1 3:0)
15.01.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
4:2
(2:0 1:2 1:0)
20.01.2024 st
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
5:0
20.01.2024 st
Olimpas Panevēžys
Ogres Veterāni Ogre
3:6
(1:3 0:1 2:2)
21.01.2024 sv
Jevruss 55+
Biolar 55+ Olaine
5:1
(1:0 0:0 4:1)
27.01.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Jevruss 55+
2:6
(0:0 1:5 1:1)
28.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
1:3
(1:1 0:2 0:0)
03.02.2024 st
K-33
Dakteri
2:2
(0:1 2:0 0:1)
04.02.2024 sv
Ogres Veterāni Ogre
Olimpas Panevēžys
4:8
(1:2 3:5 0:1)
10.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
3:8
(1:2 1:2 1:4)
11.02.2024 sv
Olimpas Panevēžys
Wolmar 55+ Valmiera
0:3
(0:0 0:0 0:3)
15.02.2024 ct
Dakteri
K-33
0:5
(0:3 0:1 0:1)
17.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
2:7
(1:1 0:3 1:3)
18.02.2024 sv
Jevruss 55+
Olimpas Panevēžys
7:2
(4:0 2:1 1:1)
24.02.2024 st
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ Olaine
1:2
(0:2 1:0 0:0)
25.02.2024 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
9:3
(3:1 5:1 1:1)
25.03.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
8:2
# 679 29.04.2017 15:45
Treneris:
Tiesneši:
Bedritis A. Kazaks A. Laipa R.
Treneris:
# |
Per. |
La. |
Rez. |
Autors |
1 |
1 |
14:05 |
0 - 1 |
7. Eduards Lapiņš (14 U.Dancis) |
2 |
2 |
29:50 |
1 - 1 |
8. Normunds Uļjanskis (3 Z.Platkevics, 77 N.Sirotkins) |
3 |
2 |
31:36 |
2 - 1 |
7. Nikolajs Aleksejenko (77 N.Sirotkins) |
4 |
3 |
45:21 |
3 - 1 |
8. Normunds Uļjanskis (77 N.Sirotkins, 3 Z.Platkevics) |
5 |
3 |
47:59 |
4 - 1 |
77. Nikolajs Sirotkins (8 N.Uļjanskis) |
6 |
3 |
54:37 |
5 - 1 |
8. Normunds Uļjanskis (77 N.Sirotkins, 63 .) |
7 |
3 |
59:06 |
5 - 2 |
14. Uldis Dancis |
BTC 55+
La.
Min.
Apraksts
|
WOLMAR 50+ Valmiera
La.
Min.
Apraksts
|
7. N. Aleksejenko
|
2
|
15:34
|
Blokešana
|
|
|
Pavisam par periodu № 1: 2 Min. |
Pavisam par periodu № 1: 0 Min. |
17. A. Rivkins
|
2
|
21:05
|
Klupinašana
|
4. J. Krečetņikovs
|
2
|
39:48
|
Blokešana
|
|
|
Pavisam par periodu № 2: 4 Min. |
Pavisam par periodu № 2: 0 Min. |
|
13. A. Mihailovs
|
2+2
|
59:58
|
Turešana ar nūju
|
|
Pavisam par periodu № 3: 0 Min. |
Pavisam par periodu № 3: 4 Min. |
Kopa par spēli: 6 Min. |
Kopa par spēli: 4 Min. |
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
1. Konstantins, Jančevskis
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
63. ,
|
0 |
1 |
8 |
9 |
0 |
|
33. Aleksandrs, Galkins
|
0 |
6 |
10 |
16 |
0 |
|
17. Aleksandrs, Rivkins
|
0 |
1 |
3 |
4 |
0 |
|
21. Anatolijs, Barabaškins
|
0 |
1 |
2 |
3 |
0 |
|
10. Egils, Grotāns
|
0 |
0 |
4 |
4 |
0 |
|
77. Nikolajs, Sirotkins
|
0 |
33 |
55 |
88 |
0 |
|
8. Normunds, Uļjanskis
|
0 |
24 |
27 |
51 |
0 |
|
37. Valerijs, Morkins
|
0 |
2 |
1 |
3 |
0 |
|
3. Zigizmunds, Platkevics
|
0 |
4 |
9 |
13 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
4. Juris, Krečetņikovs
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
7. Nikolajs, Aleksejenko
|
0 |
4 |
19 |
23 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
59. Roberts , Mikuļinoks
|
0 |
0 |
0 |
0 |
27 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
47. Aivars, Tijārs
|
0 |
3 |
1 |
4 |
0 |
|
70. Aivars, Zvirbulis
|
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
21. Alberts, Bubišs
|
3 |
4 |
5 |
9 |
0 |
|
13. Aleksandrs , Mihailovs
|
2 |
3 |
6 |
9 |
0 |
|
27. Māris, Liepiņš
|
3 |
14 |
12 |
26 |
0 |
|
14. Uldis , Dancis
|
0 |
16 |
17 |
33 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
37. Andis, Augulis
|
2 |
0 |
5 |
5 |
0 |
|
68. Andris, Esīte
|
0 |
9 |
7 |
16 |
0 |
|
7. Eduards, Lapiņš
|
3 |
7 |
16 |
23 |
0 |
|
17. Feliks, Bošs
|
0 |
4 |
0 |
4 |
0 |
|
24. Juris , Kalniņš
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
62. Juris , Suharevs
|
0 |
1 |
2 |
3 |
0 |
|
5. Pēteris , Melbārdis
|
2 |
1 |
5 |
6 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Bombardieri
Snaiperi
Asistenti
Sods
Vārtsargi
|