Amatieru Hokeja Asociācija
Veterānu liga 50+
BTC 50+
Jevruss 50+
WOLMAR 50+ Valmiera
Biolar 50+
HK Saskaņa
Veterānu Liga 55 +
SENČI 55+
Jevruss 55+
Wolmar 55+ Valmiera
BTC 55+
Baltijas Amatieru Liga
Sparta (Minsk )
BTC-Jevruss (Rīga )
Ladoga ( Sankt-Peterburg )
Bears (Narva)
  • 26.11.2016 st
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    SENČI 50+
    6:2
    (2:1 1:1 3:0)
  • 26.11.2016 st
    Lāča Drafts Ķekava
    Wolmar 55+ Valmiera
    4:5
    (1:2 3:0 0:3)
  • 27.11.2016 sv
    Jevruss-BTC 60+
    Jūrmalas Bebri 60+ (Jūrmala)
    6:1
    (1:1 2:0 3:0)
  • 03.12.2016 st
    LUX 45+
    BTC 45+
    2:3
    (0:0 0:2 2:1)
  • 03.12.2016 st
    Jevruss 55+
    Lāča Drafts Ķekava
    4:2
    (0:2 0:0 4:0)
  • 04.12.2016 sv
    Jūrmalas Bebri 60+ (Jūrmala)
    Jevruss-BTC 60+
    3:2
    (0:0 0:0 3:2)
  • 04.12.2016 sv
    WOLMAR 50+ Valmiera
    SENČI 50+
    1:1
    (1:0 0:0 0:1)
  • 11.12.2016 sv
    Wolmar 55+ Valmiera
    Arkada 55+
    0:3
    (0:2 0:1 0:0)
  • 11.12.2016 sv
    WOLMAR 50+ Valmiera
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    3:2
    (0:1 2:1 1:0)
  • 17.12.2016 st
    Jevruss 50+
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    1:2
    (0:2 1:0 0:0)
  • 18.12.2016 sv
    BTC 50+
    SENČI 50+
    3:1
    (2:0 0:1 1:0)
  • 06.01.2017 pk
    Sports Lukss(Rīga)
    BTC-Jevruss (Rīga )
    1:1
     
  • 06.01.2017 pk
    Sports Lukss(Rīga)
    AK BARS (Rīga )
    2:2
     
  • 06.01.2017 pk
    Artel (Minsk )
    Sparta (Minsk )
    7:1
     
  • 06.01.2017 pk
    Artel (Minsk )
    Bears (Narva)
    5:2
     
  • 07.01.2017 st
    Artel (Minsk )
    AK BARS (Rīga )
    3:2
     
  • 07.01.2017 st
    Sparta (Minsk )
    Sports Lukss(Rīga)
    1:6
     
  • 07.01.2017 st
    Bears (Narva)
    BTC-Jevruss (Rīga )
    0:8
     
  • 07.01.2017 st
    Bears (Narva)
    Sports Lukss(Rīga)
    1:7
     
  • 07.01.2017 st
    Artel (Minsk )
    BTC-Jevruss (Rīga )
    4:0
     
  • 07.01.2017 st
    AK BARS (Rīga )
    Sparta (Minsk )
    4:5
     
  • 08.01.2017 sv
    Sparta (Minsk )
    Bears (Narva)
    4:4
     
  • 08.01.2017 sv
    Artel (Minsk )
    Sports Lukss(Rīga)
    4:0
     
  • 08.01.2017 sv
    BTC-Jevruss (Rīga )
    AK BARS (Rīga )
    2:2
     
  • 08.01.2017 sv
    Sparta (Minsk )
    BTC-Jevruss (Rīga )
    0:2
     
  • 08.01.2017 sv
    Bears (Narva)
    AK BARS (Rīga )
    0:10
     
  • 14.01.2017 st
    SENČI 50+
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    2:5
    (1:1 1:3 0:1)
  • 21.01.2017 st
    BTC 50+
    SENČI 50+
    7:4
    (2:0 3:2 2:2)
  • 22.01.2017 sv
    Lāča Drafts Ķekava
    Arkada 55+
    2:9
    (0:2 2:2 0:5)
  • 22.01.2017 sv
    Jevruss 55+
    Wolmar 55+ Valmiera
    4:4
    (1:0 1:3 2:1)
  • 22.01.2017 sv
    Jevruss 50+
    WOLMAR 50+ Valmiera
    5:1
    (0:0 1:0 4:1)
  • 28.01.2017 st
    SENČI 50+
    Jevruss 50+
    4:6
    (0:4 1:1 3:1)
  • 29.01.2017 sv
    BTC 50+
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    5:1
    (3:0 0:1 2:0)
  • 04.02.2017 st
    Arkada 55+
    Wolmar 55+ Valmiera
    3:0
    (1:0 1:0 1:0)
  • 05.02.2017 sv
    BTC 50+
    Jevruss 50+
    4:2
    (1:0 2:1 1:1)
  • 11.02.2017 st
    Lāča Drafts Ķekava
    Jevruss 55+
    0:3
    (0:1 0:2 0:0)
  • 12.02.2017 sv
    Jevruss-BTC 60+
    Jūrmalas Bebri 60+ (Jūrmala)
    0:2
    (0:1 0:1 0:0)
  • 12.02.2017 sv
    Jevruss 45+
    HK Saskaņa
    8:1
    (3:1 2:0 3:0)
  • 18.02.2017 st
    HK Saskaņa
    LUX 45+
    5:2
    (2:0 1:2 2:0)
  • 18.02.2017 st
    SENČI 50+
    BTC 50+
    1:6
    (0:1 0:1 1:4)
  • 18.02.2017 st
    Arkada 55+
    Lāča Drafts Ķekava
    11:0
    (3:0 4:0 4:0)
  • 19.02.2017 sv
    Jevruss 50+
    WOLMAR 50+ Valmiera
    4:0
    (0:0 1:0 3:0)
  • 19.02.2017 sv
    BTC 45+
    HK Saskaņa
    1:3
    (0:1 0:0 1:2)
  • 25.02.2017 st
    LUX 45+
    HK Saskaņa
    3:7
    (2:1 0:3 1:3)
  • 25.02.2017 st
    SENČI 50+
    WOLMAR 50+ Valmiera
    1:9
    (0:4 0:2 1:3)
  • 04.03.2017 st
    HK Saskaņa
    BTC 45+
    3:2
     
  • 04.03.2017 st
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    Jevruss 50+
    1:4
    (0:3 0:1 1:0)
  • 05.03.2017 sv
    WOLMAR 50+ Valmiera
    BTC 50+
    3:1
    (2:0 0:0 1:1)
  • 11.03.2017 st
    Jevruss 45+
    BTC 45+
    5:2
    (1:2 1:0 3:0)
  • 11.03.2017 st
    Jūrmalas Bebri 60+ (Jūrmala)
    Jevruss-BTC 60+
    0:2
    (0:1 0:1 0:0)
  • 11.03.2017 st
    SENČI 50+
    WOLMAR 50+ Valmiera
    1:3
    (0:0 0:2 1:1)
  • 18.03.2017 st
    Jevruss 45+
    LUX 45+
    5:1
    (1:0 2:1 2:0)
  • 19.03.2017 sv
    Jevruss 50+
    SENČI 50+
    3:2
    (0:1 2:1 1:0)
  • 25.03.2017 st
    BTC 50+
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    4:1
    (0:0 3:1 1:0)
  • 26.03.2017 sv
    Jevruss-BTC 60+
    Jūrmalas Bebri 60+ (Jūrmala)
    4:0
    (1:0 1:0 2:0)
  • 01.04.2017 st
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    SENČI 50+
    14:2
    (3:1 4:0 7:1)
  • 01.04.2017 st
    Wolmar 55+ Valmiera
    Jevruss 55+
    3:7
    (0:1 0:4 3:2)
  • 01.04.2017 st
    WOLMAR 50+ Valmiera
    Jevruss 50+
    3:2
    (0:1 2:0 1:1)
  • 02.04.2017 sv
    Wolmar 55+ Valmiera
    Lāča Drafts Ķekava
    5:0
    (2:0 3:0 0:0)
  • 07.04.2017 pk
    JEVRUSS-BTC 50+
    EKS Seniors (Espoo,Fin.)
    13:3
    (4:2 4:1 5:0)
  • 07.04.2017 pk
    ARKADA seniors(Riga )
    EKS Seniors (Espoo,Fin.)
    10:7
    (3:0 4:4 3:3)
  • 08.04.2017 st
    Jevruss 45+
    LUX 45+
    5:0
    (2:0 2:0 1:0)
  • 09.04.2017 sv
    BTC 50+
    Jevruss 50+
    5:3
    (1:3 3:0 1:0)
  • 09.04.2017 sv
    Arkada 55+
    Jevruss 55+
    1:5
    (1:1 0:1 0:3)
  • 17.04.2017 pr
    Jevruss 50+
    SENČI 50+
    8:2
    (3:0 3:2 2:0)
  • 22.04.2017 st
    Arkada 55+
    Wolmar 55+ Valmiera
    8:0
    (2:0 5:0 1:0)
  • 22.04.2017 st
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    WOLMAR 50+ Valmiera
    3:2
    (2:1 0:0 1:1)
  • 23.04.2017 sv
    BTC 45+
    Jevruss 45+
    3:5
    (1:1 1:3 1:1)
  • 29.04.2017 st
    Lāča Drafts Ķekava
    Wolmar 55+ Valmiera
    1:3
    (0:1 0:0 1:2)
  • 29.04.2017 st
    Jevruss 50+
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    4:3
    (2:0 1:1 1:2)
  • 29.04.2017 st
    BTC 50+
    WOLMAR 50+ Valmiera
    5:2
    (0:1 2:0 3:1)
  • 30.04.2017 sv
    HK Saskaņa
    Jevruss 45+
    2:6
    (1:1 0:3 1:2)
  • 04.05.2017 ct
    BTC 45+
    LUX 45+
    3:0
    (0:0 0:0 3:0)
  • 07.05.2017 sv
    BTC 50+
    WOLMAR 50+ Valmiera
    1:2
    (0:0 1:2 0:0)
  • 13.05.2017 st
    BTC 45+
    HK Saskaņa
    3:0
     
  • 14.05.2017 sv
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    WOLMAR 50+ Valmiera
    3:1
     
  • 20.05.2017 st
    Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
    BTC 50+
    0:5
     
  • 27.05.2017 st
    BTC 45+
    Jevruss 45+
    3:2
    (1:0 1:1 1:1)
  • 02.06.2017 pk
    Jevruss 45+
    BTC 45+
    2:2
    (1:1 0:0 1:1)
  • 11.06.2017 sv
    BTC 45+
    HK Saskaņa
    2:4
    (0:0 2:2 0:2)
  • 17.06.2017 st
    Jevruss 45+
    HK Saskaņa
    2:6
    (0:1 0:0 2:5)
  • 18.06.2017 sv
    Jevruss 50+
    BTC 50+
    4:1
    (0:0 3:0 1:1)
  • 21.06.2017 tr
    HK Saskaņa
    Jevruss 45+
    3:0
    (0:0 1:0 2:0)
  • 20.10.2017 pk
    Ladoga ( Sankt-Peterburg )
    BTC-Jevruss (Rīga )
    4:2
     
  • 21.10.2017 st
    Sparta (Minsk )
    BTC-Jevruss (Rīga )
    5:1
     
  • 21.10.2017 st
    Sparta (Minsk )
    Ladoga ( Sankt-Peterburg )
    2:1
    (0:0 2:1 0:0)
  • 29.10.2017 sv
    Jevruss 50+
    BTC 50+
    0:1
    (0:1 0:0 0:0)
  • 05.11.2017 sv
    WOLMAR 50+ Valmiera
    BTC 50+
    2:2
    (1:2 1:0 0:0)
  • 05.11.2017 sv
    HK Saskaņa
    Jevruss 50+
    1:0
    (0:0 0:0 1:0)
  • 05.11.2017 sv
    Wolmar 55+ Valmiera
    BTC 55+
    1:4
    (1:1 0:0 0:3)
  • 05.11.2017 sv
    Jevruss 50+
    GAIDAM
    REZULTĀTU
  • 12.11.2017 sv
    HK Saskaņa
    BTC 50+
    3:1
     
  • 12.11.2017 sv
    BTC 50+
    GAIDAM
    REZULTĀTU
  • 19.11.2017 sv
    WOLMAR 50+ Valmiera
    GAIDAM
    REZULTĀTU
  • 26.11.2017 sv
    Wolmar 55+ Valmiera
    Jevruss 55+
    13 : 15
  • 26.11.2017 sv
    WOLMAR 50+ Valmiera
    Jevruss 50+
    12 : 00
  • 02.12.2017 st
    BTC 50+
    HK Saskaņa
    Volvo
    19 : 30
Turnīra tabulas
 
Veterānu liga 50+
     Команда И О
1 HK Saskaņa 2 4
2 BTC 50+ 3 3
3 WOLMAR 50+ Valmiera 1 1
4 Jevruss 50+ 2 0
5 Biolar 50+ 0 0
 
Veterānu Liga 55 +
     Команда И О
1 BTC 55+ 1 2
2 Jevruss 55+ 0 0
3 Wolmar 55+ Valmiera 1 0
4 SENČI 55+ 0 0
 
Baltijas Amatieru Liga
     Команда И О
1 Sparta (Minsk ) 2 4
2 Ladoga ( Sankt-Peterburg ) 2 2
3 Bears (Narva) 0 0
4 BTC-Jevruss (Rīga ) 2 0
Dzimšanas dienas
Aktuāli
Slide 1

2017.10.29
Jevruss 50+ vs BTC 50+
0:1

Slide 1

2017.04.29
Jevruss 50+ vs Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
4:3

Slide 1

2017.04.29
BTC 50+ vs WOLMAR 50+ Valmiera
5:2

Slide 1

2017.04.29
Lāča Drafts Ķekava vs Wolmar 55+ Valmiera
1:3

Slide 1

2017.04.22
Arkada 55+ vs Wolmar 55+ Valmiera
8:0

Slide 1

2017.04.22
Arkada/Jūrmala( Jūrmala) vs WOLMAR 50+ Valmiera
3:2

Līgas jaunumi

31.10.2017

1. Полное видео матча - https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=X0HMHUJy3Jo   2. Видео нарезка голов и моментов - https://www.youtube.com/watch?v=N3wj7U2N_gE

04.07.2017

 Svētdien,02.jūlijā 2017gadā vakarā no dzīves aizgāja mūsu draugs, biedrs un kolēgis Hmeļņickis Pjotrs 1956 g.dz.. Izsakām dziļu līdzjūtību radiniekiem un tuviniekiem. Atvadīšanās notiks ceturdien 06.jūlijā 2017gadā  13.00. Jaunciema kapos Rīgā.   Amatieru Hokeja Asociācija. Sergeja Zholtoka fonds. Hokeja spēlētāju kolektīvs. Informācija : t.  26557374  Aleksandrs Rivkins.

05.06.2017

 Š.G 20.05.2017 Veterānu spēlē 50+starp komandām Arkada /Jūrmala un BTC/Rīga , Arkadas komandas vārtus šajā spēlē sargāja nelikumīgs spēlētājs ( Olegs Eiduks) kurš kā spēlētājs pieteikts uz šo turnīru Jevrus 50+ komandā , saukārt pieteikumā uz šo spēli bija pieteikts Viktors Durnovs kurš šajā spēlē nepiedalījās. Sakarā ar augstāk minēto Arkada/Jūrmala komandai tiek piešķirts zaudējums 0:5 kā arī tiek sodīta ar naudas sodu 30.euro , pamatojoties uz reglamenta punktu 5.4   Šis lēmums sakaņots ar dalībnieku komandu pārstāvjiem HK.Jevrus 50+ A.Novikovs HK.BTC 50+ A. Rivkins HK.Volmar 50+ A.Mihailovs

13.04.2017

Hockey match videos: 7.04.2017 Jevruss-BTC (Riga) vs EKS (Espoo, Fin.) 7.04.2017 Arkada 50+ vs EKS (Espoo, Fin.)

05.01.2017

4. Starptautiskais Ziemassvētku amatieru hokeja Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs
Sponsori
Līderi

Bombardieri

Nikolajs
Sirotkins

BTC 50+

8
Rivkins Ladoga ( Sankt-Peterburg ) 2
Ankudinovs BTC 50+ 2
Povečerovskis HK Saskaņa 2
Degtjarevs BTC 50+ 1

Snaiperi

Nikolajs
Sirotkins

BTC 50+

3
Rivkins Ladoga ( Sankt-Peterburg ) 2
Strapcāns Wolmar 55+ Valmiera 1
Dancis WOLMAR 50+ Valmiera 1
Murnieks BTC 50+ 1

Asistenti

Nikolajs
Sirotkins

BTC 50+

5
Degtjarevs BTC 50+ 1
Melbārdis WOLMAR 50+ Valmiera 1
Ankudinovs BTC 50+ 1
Povečerovskis HK Saskaņa 1

Sods

Māris
Liepiņš

WOLMAR 50+ Valmiera

4
Jakovlevs HK Saskaņa 4
Melbārdis WOLMAR 50+ Valmiera 2
Murnieks BTC 50+ 2
Kudrineckijs Jevruss 50+ 2

Vārtsargi

Viktors
Durnovs

HK Saskaņa

0.00
Venediktov Sparta (Minsk ) 1.00
Jansons BTC 55+ 1.00
Jančevskis BTC 50+ 1.00
Ejduks Jevruss 50+ 1.00

Все права на материалы, находящиеся на сайте fsž.lv, в том числе зарегистрированный товарный знак «FSŽ», являются объектом исключительных прав, и охраняются в соответствии с законодательством Латвии. Размещение и/или использование товарного знака «FSŽ» без согласования с «FSŽ» рассматриваются как нарушение прав собственности в соответствии с действующим законодательством. Использование иных материалов и новостей с сайта и сателлитных роектов допускается только при наличии прямой ссылки на сайт fsž.lv. При использовании материалов сайта ссылка на fsž.lv обязательна. © FSŽ 2011. Все права защищены.