Amatieru Hokeja Asociācija
K-33
Dakteri
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
29.04.2023 st
Marels Būve
Talsu Veterāni
8:2
(1:0 3:0 4:2)
06.05.2023 st
Biolar 55+ (Olaine)
Wolmar 55+ Valmiera
4:3
(1:0 2:0 1:3)
14.05.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ (Olaine)
8:1
(2:0 3:0 3:1)
23.09.2023 st
K-33
Talsu Veterāni
3:6
(2:2 1:1 0:3)
12.10.2023 ct
Dakteri
K-33
4:1
(2:1 0:0 2:0)
29.10.2023 sv
Jevruss 55+
Wolmar 55+ Valmiera
3:3
(1:1 2:1 0:1)
29.10.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Biolar 55+ Olaine
0:2
(0:1 0:0 0:1)
02.11.2023 ct
Dakteri
WOLMAR 50+ Valmiera
4:1
(1:1 1:0 2:0)
09.11.2023 ct
Dakteri
Talsu Veterāni
3:1
(1:0 0:1 2:0)
11.11.2023 st
K-33
WOLMAR 50+ Valmiera
10:0
(1:0 5:0 4:0)
11.11.2023 st
Biolar 55+ Olaine
Olimpas Panevēžys
6:2
(1:0 1:1 4:1)
12.11.2023 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
12:1
(2:1 5:0 5:0)
25.11.2023 st
Wolmar 55+ Valmiera
Ogres Veterāni Ogre
3:2
(2:1 1:1 0:0)
26.11.2023 sv
Olimpas Panevēžys
Jevruss 55+
1:4
(0:1 1:1 0:2)
02.12.2023 st
WOLMAR 50+ Valmiera
Dakteri
5:9
(1:2 1:3 3:4)
07.12.2023 ct
Talsu Veterāni
Dakteri
1:2
(0:1 0:1 1:0)
10.12.2023 sv
Biolar 55+ Olaine
Jevruss 55+
7:2
(2:0 1:1 4:1)
16.12.2023 st
Talsu Veterāni
K-33
3:7
(1:3 0:2 2:2)
17.12.2023 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Olimpas Panevēžys
3:2
(2:2 0:0 1:0)
07.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Ogres Veterāni Ogre
11:2
(5:0 3:1 3:1)
13.01.2024 st
WOLMAR 50+ Valmiera
K-33
3:4
(1:1 0:1 2:2)
14.01.2024 sv
Wolmar 55+ Valmiera
Jevruss 55+
5:2
(1:1 1:1 3:0)
15.01.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
4:2
(2:0 1:2 1:0)
20.01.2024 st
Talsu Veterāni
WOLMAR 50+ Valmiera
5:0
20.01.2024 st
Olimpas Panevēžys
Ogres Veterāni Ogre
3:6
(1:3 0:1 2:2)
21.01.2024 sv
Jevruss 55+
Biolar 55+ Olaine
5:1
(1:0 0:0 4:1)
27.01.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Jevruss 55+
2:6
(0:0 1:5 1:1)
28.01.2024 sv
Biolar 55+ Olaine
Wolmar 55+ Valmiera
1:3
(1:1 0:2 0:0)
03.02.2024 st
K-33
Dakteri
2:2
(0:1 2:0 0:1)
04.02.2024 sv
Ogres Veterāni Ogre
Olimpas Panevēžys
4:8
(1:2 3:5 0:1)
10.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Biolar 55+ Olaine
3:8
(1:2 1:2 1:4)
11.02.2024 sv
Olimpas Panevēžys
Wolmar 55+ Valmiera
0:3
(0:0 0:0 0:3)
15.02.2024 ct
Dakteri
K-33
0:5
(0:3 0:1 0:1)
17.02.2024 st
Ogres Veterāni Ogre
Wolmar 55+ Valmiera
2:7
(1:1 0:3 1:3)
18.02.2024 sv
Jevruss 55+
Olimpas Panevēžys
7:2
(4:0 2:1 1:1)
24.02.2024 st
Wolmar 55+ Valmiera
Biolar 55+ Olaine
1:2
(0:2 1:0 0:0)
25.02.2024 sv
Jevruss 55+
Ogres Veterāni Ogre
9:3
(3:1 5:1 1:1)
17.03.2024 sv
Talsu Veterāni
K-33
2:3
(1:1 0:0 1:2)
25.03.2024 pr
Dakteri
Talsu Veterāni
8:2
(4:0 2:2 2:0)
08.04.2024 pr
K-33
Talsu Veterāni
15:0
(4:0 7:0 4:0)
14.04.2024 sv
K-33
Dakteri
5:0
(0:0 3:0 2:0)
# 675 22.04.2017 16:00
Treneris:
Juris
Tiesneši:
Bedritis A. R.Aboliņš Laipa Raivis
Treneris:
# |
Per. |
La. |
Rez. |
Autors |
1 |
1 |
01:50 |
0 - 1 |
7. Eduards Lapiņš (21 A.Bubišs, 27 M.Liepiņš) |
2 |
1 |
03:06 |
1 - 1 |
44. Aleksandrs Jermakovs (17 J.Pabrūklis, 5 E.Knauers) |
3 |
1 |
13:18 |
2 - 1 |
21. Aigars Straume (16 N.Tolstiks) |
4 |
3 |
46:17 |
3 - 1 |
16. Nikolajs Tolstiks (11 O.Ļahs) |
5 |
3 |
59:05 |
3 - 2 |
27. Māris Liepiņš (7 E.Lapiņš, 14 U.Dancis) |
Arkada/Jūrmala( Jūrmala)
La.
Min.
Apraksts
|
WOLMAR 50+ Valmiera
La.
Min.
Apraksts
|
|
16. J. Šetkins
|
2
|
02:50
|
Nepareizs uzbrukums
|
|
Pavisam par periodu № 1: 0 Min. |
Pavisam par periodu № 1: 2 Min. |
11. O. Ļahs
|
2
|
31:40
|
Turešana ar nūju
|
18. M. Bulavs
|
2
|
23:05
|
Turešana ar nūju
|
|
30. A. Empelis
|
2
|
23:05
|
Klupinašana
|
27. M. Liepiņš
|
2
|
27:24
|
Bistama spēle ar augstu nūju
|
|
Pavisam par periodu № 2: 4 Min. |
Pavisam par periodu № 2: 4 Min. |
17. J. Pabrūklis
|
2
|
42:29
|
Turešana ar nūju
|
17. J. Pabrūklis
|
2
|
57:30
|
Turešana ar nūju
|
|
. .
|
2
|
55:34
|
Turešana ar nūju
|
8. I. Martinsons
|
2
|
50:40
|
Klupinašana
|
|
Pavisam par periodu № 3: 4 Min. |
Pavisam par periodu № 3: 4 Min. |
Kopa par spēli: 8 Min. |
Kopa par spēli: 10 Min. |
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
20. Viktors, Durnovs
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
21. Aigars, Straume
|
0 |
13 |
11 |
24 |
0 |
|
29. Dainis, Berziņš
|
0 |
0 |
3 |
3 |
0 |
|
11. Oļegs, Ļahs
|
0 |
12 |
16 |
28 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
44. Aleksandrs, Jermakovs
|
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
8. Andrejs, Tumševičs
|
0 |
2 |
3 |
5 |
0 |
|
5. Egons, Knauers
|
0 |
2 |
4 |
6 |
0 |
|
17. Jānis, Pabrūklis
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
18. Māris, Bulavs
|
0 |
2 |
2 |
4 |
0 |
|
16. Nikolajs, Tolstiks
|
0 |
5 |
7 |
12 |
0 |
|
32. Valerijs, Beluss
|
0 |
0 |
3 |
3 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Vārtsargi
|
S |
U |
Z |
N |
IR |
DK |
Sods |
|
59. Roberts , Mikuļinoks
|
0 |
0 |
0 |
0 |
27 |
0 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
U - Uzvara,
Z - Zaudējums,
N - Neizšķirti,
IR - Ielaistas ripas,
DK - Drošības koeficients ( 60min*IR/(S*60) ),
Sods - Soda minutes
Uzbrucēji |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
47. Aivars, Tijārs
|
0 |
3 |
1 |
4 |
0 |
|
70. Aivars, Zvirbulis
|
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
21. Alberts, Bubišs
|
3 |
4 |
5 |
9 |
0 |
|
13. Aleksandrs , Mihailovs
|
2 |
3 |
6 |
9 |
0 |
|
30. Atis, Empelis
|
1 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
15. Jānis, Sudrabs
|
3 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
27. Māris, Liepiņš
|
3 |
14 |
12 |
26 |
0 |
|
63. Ralfs, Lauris
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
14. Uldis , Dancis
|
0 |
16 |
17 |
33 |
0 |
|
Aizsargi |
S |
GV |
A |
P |
Sods |
|
37. Andis, Augulis
|
2 |
0 |
5 |
5 |
0 |
|
7. Eduards, Lapiņš
|
3 |
7 |
16 |
23 |
0 |
|
17. Feliks, Bošs
|
0 |
4 |
0 |
4 |
0 |
|
8. Ivars, Martinsons
|
0 |
1 |
5 |
6 |
0 |
|
16. Jānis , Šetkins
|
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
62. Juris , Suharevs
|
0 |
1 |
2 |
3 |
0 |
|
S - Spēļu skaits,
GV - Gūtie vārti,
A - rezultātīva piespēle,
P - Punkti,
Sods - Soda minutes
Bombardieri
Snaiperi
Asistenti
Sods
Vārtsargi
|